אודותינו

נעים מאוד, שמי הרצל אברמוב

עיקר ההתמחות שלי היא במתן שרותי פיקוח יעוץ וניהול פרוייקטים בענף הבנייה. ב-15 השנים האחרונות ניהלתי פיקחתי וייזמתי פרוייקטים בנדל"ן ויזמות בנייה בשוק הפרטי, 

במסגרת תפקידי ניהלתי עשרות פרוייקטים, משלב הרעיון יזום תכנון ניהול ופיקוח לביצוע הפרוייקט . 

איך החלטתי שזה מה שאני רוצה לעשות בחיי?

לאורך השנים נתקלתי בזוגות ומשפחות המתחילות את אחד התהליכים המורכבים והמשמעותיים ביותר בחיים באי ודאות והמון סימני שאלה, ישר הבנתי שזה מה שאני רוצה לעשות בחיי וזהו יעודי. בעקבות זאת החלטתי להמשיך ללימודי הנדסה אזרחית וסיימתי בהצלחה, הצורך שלי להבנה גם את המורכבות ההנדסית היה יותר חזק ממני ,

היום אני מבין את גודל המשמעות וגודל הסיכונים בבנייה ומודה לאינסטקטיים שלי שדחפו אותי ללמוד ולהפוך למקצועי יותר, מבין יותר, והכי חשוב וזהיר יותר.

 עולם הבנייה הוא עולם כל כך מורכב ישנם המון תהליכים קריטיים להצלחת הפרוייקט,רק מי שכבר עבר את התהליך מבין עד כמה ייעוץ, פיקוח והכוונה נכונים יכולים לשנות את התהליך ולהפוך אותו מסיוט לחוויה מהנה. 

מצורך זה בחרתי לעסוק ולחדור לבנייה הפרטית ולתת מענה לזוגות ומשפחות הרוצות להתחיל בתהליך, הקמתי חברה " סגל הנדסה" החברה המתמחה ביעוץ, בניית תקציב נכון ואמיתי, כתיבת כתב כמויות מפורטות ועבודה רק לפי לוחות זמנים פרטני וכמובן לפיקוח על עבודה עד למסירה!

חרטתי על דגלי שאעשה את עבודתי נאמנה ללא כל אינטרסים אישי ואעשה הכול ע”מ שלקוחותיי יוכלו להגשים את חלומם ולהשלים את המשימה בבטחה  ויעמדו ומשימות ובתקציב,ללא חריגות תקציב מיותרות.

 תמיד עומד לרשותכם ובשבילכם , הרצל אברמוב , סגל הנדסה.

סגל הנדסה שירותי החברה | ניהול ופיקוח פרויקטים
סגל הנדסה אודות ניהול ופיקוח פרויקטים

עלינו

חברת ״סגל הנדסה״ – הוקמה בשבילכם הבונים הפרטיים

החברה בבעלותו וניהולו של הרצל אברמוב (אחראי ביקורת על הביצוע והשלד מורשה הנדסה אזרחית ), 

עם נסיון של 15 שנים בתחום הנדל"ן והיזמות אנו מתמחים בבנייה פרטים משלב החלום ועד הפיכתו למציאות.

בבחירה בנו תיהנו משקט נפשי וביטחון מלא לאורך כל התהליך הבנייה המורכב של בניית בית פרטי, 

איתנו תקבלו ליווי צמוד ואישי מההתחלה ברכישה מגרש או ההגשה למכרז לזכייה בשטח ועד לקביעת המזוזה.

 איתנו תקבלו שרותים כגון:אחראי לביקורת על הביצוע -חתימה ופיקוח מול הרשויות ,בניית תקציב בריא ונכון,אומדני בנייה,חישובי כמויות,ליווי בפגישות עם כל היועצים,חוזים והסכמי עבודה עם כל הקבלנים ,בניית לוחות זמנים וכמובן יעוץ הנדסי ופיקוח מלא של כל הפרוייקט החשוב והיקר שלכם.

איתנו תוכלו לשמור על שגרת חייכם גם בתקופת הבנייה ולהמשיך לתפקד כרגיל בעסוקכם, מתוך ידיעה שהצוות שלנו  מחויב להצלחת הפרויקט ומשגיח על כל שלב ושלב עד לסיומו ומדווח בכל שלב בהתקדמות, 

אנו "סגל הנדסה" נבטיח שביתכם ייבנה בהתאם לתקנים, תוך שימוש בספקים ובחומרי הגלם הנכונים וללא חריגות בתקציב ובלוחות הזמנים ומפרטי הביצוע. 

חשוב לציין שאנחנו רשומים בפנקס ההנדסאים ואנו מורשים בחוק לחתום ולייעץ לכל נושא הקשור לניהול וביצוע הבנייה כחוק.

שירותי החברה

ניהול ופיקוח הנדסי משלב הרעיון ועד לקבלת המפתח

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות השאירו פרטים: